تقاضا برای استعلام قیمت تیرآهن فایکو ساری بالاست، زیرا این تیرآهن از باکیفیت‌ترین و پرفروش‌ترین انواع تیرآهن‌های بازار است که در تولید آن از مواد اولیه مرغوب استفاده می‌شود.

همچنین استاندارد و قیمت مناسب تیرآهن‌های فایکو سبب افزایش خرید و استفاده از آن در صنعت ساخت‌و‌ساز شده است. در ادامه با تیرآهن فایکو ساری و نحوه خرید آن از درب کارخانه، بیشتر آشنا می‌شوید.

لوگوی برند فایکو ساری

تیرآهن فایکو ساری

مزایا و ویژگی‌های تیرآهن فایکو، سبب شده تا این محصول یکی از گزینه‌های تامین تیرآهن در پروژه‌های ساختمان‌سازی باشد.

برخی از ویژگی‌های منحصر به فرد تیرآهن فایکو ساری، عبارتند از:

1. کیفیت و مقاومت بالا

تیرآهن‌‌های فایکو با بهترین فولاد تولید می‌شوند و به همین دلیل از مقاومت بالایی برخوردارند. به همین دلیل، استفاده از تیرآهن‌های فایکو در ساخت اسکلت ساختمان توصیه می‌شوند.

2. وزن مطلوب و استاندارد

وزن انواع تیر فایکو، مطابق با استاندارد‌های بین المللی و روز دنیاست. محصولات تولید شده در مجتمع فولاد البرز ایرانیان، همگی دارای گواهی‌نامه استاندارد کیفیت هستند. شاید بخواهید بدانید چه چیزی سبب تفاوت تیرآهن فایکو و ذوب آهن شده است؟
در پاسخ باید گفت وزن تیرآهن فایکو در یک سایز مشخص کمتر از وزن تیرآهن ذوب آهن اصفهان در همان سایز است و همین مورد علت بالا بودن قیمت تیرآهن‌های ذوب آهن به نسبت سایر برندها است.

3. انواع تیرآهن فایکو

در کارخانه فولاد البرز ایرانیان (فایکو)، تیرآهن در سه مدل IPB ، IPE و IPN تولید می‌شوند. استاندارد‌های IPE و IPN تیرآهن فایکو طبق استانداردهای بین المللی و مورد تأئید مهندسین سازه است.
تیرآهن IPE فایکو بسیار پر مصرف است و از استانداردهای اروپایی در تولید آن استفاده می‌شود ولی تیرآهن IPN فایکو از استانداردهای روسیه و چین تبعیت می‌کند. تیرآهن IPB فایکو ساری، عرض پهن و با طول زیاد است که به تیرآهن H معروف است.

پرمصرف‌ترین سایزهای تیرآهن فایکو 14، 16، 18، 20، 22 و 24 است که در دو نوع سبک و سنگین به بازار عرضه می‌شود. حتما در نظر داشته باشید که قیمت تیرآهن 14 فایکو سبک با قیمت تیرآهن 14 فایکو تفاوت دارد.
این تفاوت قیمت ناشی از وزن هریک از این محصولات است. در جدول وزن تیرآهن فایکو، می‌توانید تفاوت وزن هریک را مشاهده کنید.

تیرآهن‌های تولید شده در کارخانه فولاد البرز ایرانیان (فایکو)

عوامل مؤثر بر قیمت تیرآهن فایکو 

همانطور که گفتیم، کیفیت تیرآهن تولید شده در کارخانه فولاد البرز ایرانیان (فایکو) بالاست چراکه برای تولید این محصول از مواد اولیه مرغوب استفاده می‌شود.
همچنین استفاده تیرآهن فایکو در ساختمان‌سازی یکی از پیشنهادات مهندسین سازه است، زیرا با بررسی جدول وزن تیرآهن و مطابقت وزن تیرآهن فایکو با جدول اشتال، می‌توان دریافت که این محصول از استاندارد لازم، برخوردار است.

همین عوامل سبب شده تا قیمت تیر فایکو در رده تیرآهن‌های قیمت بالای بازار قرار بگیرد. به طور مثال قیمت تیرآهن فایکو ۱۶ از قیمت تیرآهن 16 اهواز بالاتر است.

هرچند عواملی همچون نوع و سایز تیرآهن در تعیین قیمت این محصول تأثیر زیادی دارند، اما نوسانات بازار ارز، هزینه حمل و نقل و… نیز از عوامل مهم تأثیرگذار بر قیمت تیرآهن فایکو هستند.

خرید تیرآهن فایکو ساری با کیفیت از آهن اسپات

حالا که با مزایای تیرآهن فایکو و ویژگی‌های منحصر به فرد آن آشنا شدید و قصد خرید این محصول را دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم به دقت لیست قیمت انواع تیرآهن فایکو را بررسی و با قیمت تیرآهن سایر برندها نیز مقایسه کنید.

برای خرید با بهترین قیمت تیرآهن فایکو امروز، بدون واسطه و مستقیم از درب کارخانه، کافیست با شماره  02191005131 تماس بگیرید.