قبل از استعلام قیمت تیرآهن کرمانشاه باید نوع، سایز و وزن تیرآهن مورد نیاز خود را مشخص کرده تا بتوانید در هزینه تمام شده پروژه صرفه‌جویی کنید و خرید دقیقی داشته باشید.

کیفیت تیرآهن کرمانشاه

بخش کنترل کیفیت کارخانه جهان فولاد غرب مواد خام اولیه وارد شده به کارخانه را به طور دقیق بررسی می‌کند و از مواد مرغوب در تولید محصولاتش استفاده می‌کند. در‌ضمن این مجتمع کالیبراسیون غلتک‌ها را نیز طبق استانداردهای جهانی تحت کنترل دقیق در‌آورده است.

مجتمع جهان فولاد غرب از مجهزترین سیستم‌های نورد گرم با تکنولوژی روز دنیا برای تولید محصولات فولادی خود استفاده می‌کند. روش نورد گرم میزان کیفیت محصول را بسیار بالا می‌برد به همین دلیل حتی از تیرآهن 16 برای حوزه‌های متنوعی مانند ریل قطار، ساختمان‌سازی و یا حتی جوشکاری نیز استفاده می‌شود.

خرید تیرآهن کرمانشاه

تیرآهن کرمانشاه، اگرچه در سایزهای مختلف تولید می‌شود اما یکی از دلایل محبوبیت مجتمع جهان فولاد غرب، تولید تیرآهن 14 کرمانشاه است که از پروفیل‌های اساسی ساختمان‌ها محسوب می‌شود.

پس از تعیین وزن دقیق تیرآهن کرمانشاه، نوبت به استعلام قیمت روز می‌رسد. از آن‌جایی که قیمت میلگردهای شرکت کرمانشاه بر مبنای وزن هر شاخه است، لازم است پیش از پیگیری قیمت این محصول، مقدار مورد نیازتان را بر حسب کیلوگرم تعیین کنید.

پس از نیاز سنجی دقیق، باید با مراجعه به مرجعی معتبر، قیمت امروز تیر آهن کرمانشاه را به دست آورید. آهن اسپات، قیمت تمامی محصولات کارخانه کرمانشاه را در سایت Ahanspot.com در اختیار شما قرار می‌دهد.

تیرآهن های صادراتی از کارخانه جهان فولاد غرب کرمانشاه

گرید و مقاطع تیرآهن کرمانشاه

گرید تیرآهن یکی از عوامل مهم است که در واقع به کاربرد و هدف شما از استفاده بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت تیرآهن ۱۴ کرمانشاه را می‌توان نوعی پروفیل پرکاربرد در زمینه آهن ‌آلات دانست که برای تولید و طراحی آن باید از ترکیبات و آلیاژهای گوناگونی استفاده کرد.

این ترکیبات و آلیاژها معمولا از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند و همین عامل نیز باعث می‌شود تا تیرآهن در برابر فشار و یا بار وارد شده بتواند به بهترین شکل ممکن مقاومت کند و از این طریق به سلامت ساختمان شما کمک می‌کند.

بررسی قیمت تیرآهن 18 کرمانشاه نیز به‌دلیل اهمیتی که در ساختمان دارد، ضرورت دارد. شما می‌توانید قیمت‌ها را با کمک جداول آهن اسپات چک کنید.

تیر آهن ۱۴ جهان فولاد، از آلیاژ و ترکیبات بسیار مرغوب و باکیفیتی تولیدشده است، دوام و استحکام بسیار بالایی در برابر سایر محصولات دارد.

وزن تیرآهن کرمانشاه

این مجتمع با استاندارد IPE محصولات خود را در سه مدل سنگین، فابریک و سبک تولید می‌کند؛ این کارخانه تیرآهن با سایز 14 تا 22 تولید می‌کند که میان آن‌ها تیرآهن 14 و 16 کرمانشاه مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته و از اهمیت و فروش بیشتری برخوردار است. تیرآهن 14 جهان فولاد غرب در سه مدل سبک، متوسط و سنگین عرضه می‌شود که در جدول زیر می‌توانید وزن آن‌ها را مشاهده کنید.

سایز تیرآهن کرمانشاه

استاندارد وزن(برحسب کیلوگرم)

14 سبک

IPE

130

14 سنگین

IPE

150

14 فابریک

IPE

140

16 فابریک IPE

170

در مقایسه با وزن استاندارد در جدول اشتال، تیرآهن کرمانشاه جزو تیرآهن‌های سبک به شمار می‌رود.

علامت V نشان‌دهنده سنگین بودن و علامت L نشان‌دهنده سبک بودن تیرآهن است. به دلیل کاربرد و تقاضای بالا، قیمت تیرآهن 14 کرمانشاه و قیمت تیرآهن 16 در بازار نوسان‌های زیادی را تجربه می‌کنند.

انواع تیرآهن کرمانشاه

 • تیرآهن نیم پهن کرمانشاه
 • تیر آهن بال‌پهن کرمانشاه
 • تیرآهن لانه زنبوری کرمانشاه
 • تیرآهن معمولی کرمانشاه (تیرآهن نوع اروپایی)

تیرآهن معمولی به ارتفاع 80 تا 600 میلی‌متر عرضه می‌شود و در ستون‌ها، خرپاها، نعل درگاه‌ها، بیم‌ها در پوشش سقف‌ها و پله‌ای لانه زنبوری مورد استفاده است.

انواع تیرآهن کرمانشاه بر اساس تکیه‌گاه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تیرهای با تکیه‌گاه ساده
 • تیرهای ثابت
 • تیرهای آویزان
 • تیرهای آویزان دوتایی
 • پرتو پیوسته
 • تیر خرپایی

مزایای تیرآهن کرمانشاه

 1. موریانه‌ها یا جوندگان نمی‌توانند به آن‌ها حمله کنند.
 2. بدون شکستگی، زیرا فولاد می‌تواند مقادیر زیادی تنش کششی را تحمل کند.
 3. آن‌ها یکپارچگی ساختاری با استاندارد بالا و درنتیجه ایمنی را ارائه می‌دهند.
 4. آن‌ها را می‌توان بر اساس ترجیحات خاص شما تولید کرد.
 5. در برابر خوردگی و آتش مقاوم هستند.

فاکتورهای تأثیرگذار بر قیمت تیرآهن کرمانشاه

عواملی که می‌تواند قیمت نهایی تیرآهن کرمانشاه را تحت تاثیر قرار دهد:

 • میزان عرضه و تقاضا
 • ماده اولیه ساخت تیرآهن
 • هزینه‌های حمل و نقل و نیروی کار
 • تاثیر نوسانات ارز بر بازار آهن

برای استعلام قیمت روز تیرآهن و دریافت مشاوره خرید تیرآهن و سایر محصولات فولادی از درب کارخانه، می‌توانید با شماره 91005131-021 تماس بگیرید.