قیمت میلگرد زاگرس به نسبت سایر مدل‌های موجود در بازار، مناسب‌تر بوده و برای شما سودمند خواهد بود. شما به راحتی می‌توانید سفارش خود را در آهن اسپات ثبت کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن محصول مورد نظرتان را تحویل بگیرید.

مشخصات میلگرد زاگرس شهرکرد

میلگرد زاگرس در بین فعالان این حوزه از محبوبیت زیادی برخوردار است. نشان اختصاصی شرکت فولاد زاگرس SFZ است، که این علامت به‌صورت برجسته بر روی بدنه میل گردها حک می‌شود.

میلگرد زاگرس در سایزهای 10 الی 25 در بازار موجود است. البته نوع آج‌های موجود بر روی میلگرد زاگرس بر اساس آنالیز A3 یعنی جناغی است. گرید A3 با کربن 27% تا 28% و تنش تسلیم 4000 و مقاومت کششی 6000 کیلوگرم بر سانتی‌متر تولید می‌شوند. البته لازم به ذکر است میلگرد زاگرس به صورت شاخه‌ای و آجدار به بازار عرضه می‌گردد.

علامت اختصاصی شرکت فولاد زاگرس SFZ

انواع میلگرد زاگرس شهرکرد

هر نوع میلگرد قدرت و ویژگی‌های متفاوتی دارد. چنین ویژگی‌هایی نیز بر قیمت میلگرد زاگرس امروز تأثیر می‌گذارد. رایج‌ترین انواع میلگرد عبارت‌اند از:

  • میلگرد اروپایی
  • میلگرد فولاد کربنی (میلگرد سیاه)
  • میلگرد با روکش اپوکسی
  • میلگرد گالوانیزه
  • میلگرد فایبرگلاس در مقابل فولاد
  • میلگرد ضدزنگ

قيمت میلگرد زاگرس شهرکرد

خواص مختلف انواع میلگرد در تعیین قیمت مؤثر است. به عنوان مثال، میلگرد فولاد کربنی به دلیل قیمت پایین و استحکام جامد، بسیار ارجحیت دارد، اما میلگرد استنلس استیل به دلیل ویژگی ضد‌زنگ بودن، قیمت‌های بالاتری نسبت به میلگرد کربنی دارد.

یکی دیگر از عوامل تعیین کننده قیمت میلگرد نرخ ارز است. از آن‌ جایی‌ که بسیاری از کشورها میلگرد وارد می‌کنند، قیمت‌ها به‌صورت روزانه تغییر می‌کند.

برای دریافت قیمت روز میلگرد زاگرس شهرکرد و همچنین مشاوره رایگان خرید میتوانید با شماره 02191005131 تماس بگیرید.

میلگرد کارخانه زاگرس شهرکرد

استاندارد میلگرد زاگرس شهرکرد

مجتمع فولادی صبا فولاد زاگرس در ساخت محصولات خود از استاندارد GOST34028-2016 کشور روسیه، استاندارد BS4449 انگلستان و استاندارد EN10080 اتحادیه اروپا استفاده می‌کند. بسیاری از کارخانه‌های میلگرد شهرکرد از دستگاه‌هایی بهره‌مند هستند که از این استانداردها پشتیبانی می‌کنند.

خرید میلگرد زاگرس شهرکرد از آهن اسپات

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تغییرات قیمت میلگرد زاگرس شهرکرد، با توجه به نوسانات بازار و انتخاب بهترین زمان خرید، می‌توانید با مراجعه به وبسایت آهن اسپات از قیمت روز میلگرد زاگرس شهرکرد مطلع شوید و به‌صورت مستقیم اقدام به خرید کنید.

مزیت اصلی خرید مستقیم این است که شما می‌توانید میلگرد را با قیمت پایین‌تری نسبت به سایر مراکز تهیه کنید.