قیمت میلگرد اروند به علت استفاده گسترده در صنایع متنوع، از جمله صنعت ساخت‌وساز، و نقش حیاتی که در ساخت سازه‌های بتنی ایفا می‌کند، همواره مورد توجه و نیاز خریداران و مهندسین پروژه قرار دارد.

میلگرد اروند

میلگرد اروند از نوع آجدار و گرید A3 بوده و به دوصورت شاخه‌ای و کلاف به بازار عرضه می‌شود. سبد کالایی این کارخانه بسیار متنوع بوده به طوری که انواع میلگرد از سایز 8 تا 32 میلی‌متر در آن موجود است.

میلگردهای دارای آج با توجه به موادی که در آن‌ها استفاده شده است و طریقه انجام عملیات حرارتی به سه دسته A4 و A3 و A2 تقسیم بندی می‌شوند.

همچنین قطر میلگرد اروند از 5.5 تا 16 میلی‌متر بوده و برای تمامی کاربردهای ساخت‌وساز و صنعت قابل استفاده است.

برای اطلاع از قیمت لحظه‌ای میلگرد اروند و همچنین دریافت مشاوره رایگان خرید از کارشناسان آهن اسپات با شماره 02191005131 تماس بگیرید.

جدول وزن میلگرد اروند

سایز میلگرد

10

12

14 16 18 20 22

25

28

32

وزن میلگرد اروند 7.5 10.7 14.5 18.7 23.5

29.5

35

49.5

55.7

74

قیمت میلگرد اروند

قیمت میلگرد اروند به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ یکی از این این عوامل مهم و ابتدایی که در این بحث تأثیر دارد میزان طول و عرض میلگرد است که در بین این دو طول تأثیر بیش‌تری نسبت به عرض دارد که اگر میزان طول 5 برابر شود میزان قیمت آن نیز 3 برابر خواهد شد و به دلیل وابسته بودن قیمت این میلگرد به فولاد خام قیمت از فروشگاهی به فروشگاه دیگر ثابت است و تغییر چندانی نمی‌کند.

قیمت میلگرد‌های کاوه اروند دائما به دلیل وجود نوسانات ارزی دلاری و بورسی در حال تغییر است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت آهن اسپات قیمت لحظه‌ای میلگرد را به‌دست آورده و با پایین‌ترین قیمت خریداری کنید زیرا آهن اسپات با حذف واسطه‌ها توانسته محصولات خود را با قیمت پایین‌تری نسبت به دیگر رقیبان به بازار ارائه دهد.

میلگردهای آجدار کارخانه اروند

استاندارد میلگرد اروند

میلگرد اروند با استاندارد داخلی ASTM و بر اساس آنالیز، در نوع A3 تولید می‌شود. این محصول به‌صورت کلاف و شاخه‌ای به کار می‌رود. میلگرد A3 مقاوم‌ترین محصول در مقایسه با سایر میلگردهاست و بزرگ‌ترین بخش از خرید و فروش میلگردها را در بازار دنیا در دست دارد. تنش جاری این محصول 4000 و تنش گسیختگی آن 6000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع است.

تشخیص اصالت میلگرد اروند

چنانچه تمایل دارید از اصالت محصولات مجتمع فولاد کاوه اروند مطمئن شوید، کافی است که به وجود علامت اختصاری ARVAND روی محصولاتش دقت کنید.

خرید میلگرد اروند از آهن اسپات

کاربران سایت آهن اسپات برای خرید بهینه می‌توانند در هر لحظه‌ از روز قیمت محصولات از برند‌های مختلف را مشاهده کرده و آن‌ها را با یک‌دیگر مقایسه کنند و در زمانی مناسب، انتخاب درست و هوشمندانه‌ای داشته باشند. لازم به ذکر است امکان سفارشی سازی میلگردها با قطر بالاتر نیز در صورت نیاز مشتری وجود دارد.