بالا بودن کیفیت میلگرد ابرکوه به طور مستقیم بر قیمت آن تأثیر دارد. به طوریکه قیمت میلگرد ۱۲ ابرکوه امروز بالاتر از میلگرد نیشابور در همین سایز است، اما نمایندگی فروش میلگرد ابرکوه این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده تا آنها با مناسب‌ترین قیمت میلگرد ابرکوه روز در بازار این محصول را خریداری کنند.

مشخصات میلگرد ابرکوه سرمد یزد

کارخانه میلگرد ابرکوه یزد از تکنولوژی شرکت STG ایتالیا در خط تولید میلگردهای خود استفاده می‌کند به همین جهت میلگردهای ابرکوه یزد از کیفیت بالایی برخوردار هستند. در ادامه با مشخصات میلگردهای تولید شده در این کارخانه بیشتر آشنا می‌شوید.

قیمت میلگرد ابرکوه امروز و خریدمستقیم از درب کارخانه سرمد

کیفیت میلگرد ابرکوه

آهن اسفنجی و خوراک کارخانه فولادسازی سرمد برای تولید میلگرد از کارخانه چادرملو تأمین می‌شود، در نتیجه شاهد افزایش کیفیت میلگرد ابرکوه با توجه به کیفیت مطلوب مواد اولیه چادرملو، هستیم.

استانداردهای میلگرد سرمد ابرکوه

میلگردهای تولید شده در کارخانه سرمد ابرکوه، مطابق استاندارد ملی ایران ISIRI 3132 است. این کارخانه دو گواهی مدیریت کیفیت (ISO 9001:2008) و مدیریت محیط زیست (ISO 14001:2004) را دریافت‌ کرده‌‌ است.

اصالت میلگرد ابرکوه یزد

بر روی میلگرد ابرکوه علامت اختصاری SAIS، حک شده است. به فاصله کمی از این عبارت، حروف CT قرار دارد که نشان دهنده تولید این میلگرد به روش ترمکس و آج جناغی است. بنابراین برای تشخیص میلگرد این برند، به این علامت حک شده روی میلگرد توجه کنید.

علامت اختصاری هک شده روی میلگرد ابرکوه یزد

انواع میلگرد ابرکوه یزد

کارخانه سرمد ابرکوه انواع میلگرد آجدار A3 را در سایزهای 8 تا 32 و انواع میلگرد کلاف (مفتول) را در سایزهای 5.5 تا 16 تولید می‌کند.

وزن میلگرد سرمد ابرکوه

از آنجاکه وزن میلگرد یکی از پارامترهای سنجش کیفیت این محصول است، می‌توان میلگرد ابرکوه را یکی از باکیفیت‌ترین میلگردهای تولید داخل به حساب آورد، زیرا میلگرد ابرکوه از نظر وزنِ استاندارد و عیارِ فولاد، جزء بهترین‌های میلگردهای بازار است.

طبق جدول وزن میلگرد، وزن میلگرد 12 سرمد ابرکوه 10.7 کیلوگرم، وزن میلگرد 14 ابرکوه یزد، 14.6 کیلوگرم، وزن میلگرد 16 ابرکوه، 19 کیلوگرم و وزن میلگرد 18 این برند، برابر با 24.5 کیلوگرم است.

جدولی که در زیر مشاهده می‌کنید، وزن میلگرد ابرکوه در سایزهای مختلف را نشان می‌دهد:

جدول وزن میلگرد ابرکوه

سایز (mm) گرید وزن شاخه 12 متری (Kg)

وزن در جدول اشتال

12

A3 11 10.7
14 14.6

14.6

16

19 18.9

18

24.5

24

20 29.5

29.7

22

36 35.6
25 46.5

46.2

28

56.5 58
32 76

75

دسترسی سریع برای خرید میلگرد ابرکوه یزد

دلایل متعددی روی قیمت میلگرد ابرکوه تأثیر دارند، اما یکی از مهمترین آنها دسترسی ساده کارخانه سرمد یزد به راه‌های ترانزیتی است.

نزدیکی کارخانه سرمد یزد به راه‌های اصلی و ترانزیت شمال_جنوب و شرق به غرب کشور، یکی از دلایل تقاضای زیاد خرید میلگرد ابرکوه در استان‌های یزد،‌ اصفهان، تهران، فارس و… است.

البته نزدیکی دو کارخانه سرمد و چادرملو (تأمین‌کننده مواد اولیه تولید میلگرد سرمد یزد)، سبب کاهش کرایه حمل خوراک تا کارخانه و در نتیجه عرضه میلگرد ابرکوه یزد باقیمتی مناسب شده است. همچنین حمل و نقل راحت و تحویل سفارش بی‌دردسر و سریع میلگرد ابرکوه، سبب شده تا قیمت میلگرد ابرکوه در شیراز و سایر کلان‌شهرها، مقرون به‌صرفه باشد و از انواع میلگرد این برند در بسیاری از پروژه‌های عظیم، استفاده شود.

استعلام قیمت امروز میلگرد ابرکوه از آهن اسپات

تا اینجا با مهمترین ویژگی‌های میلگرد ابرکوه که بر قیمت آن نیز تأثیرگذارند، آشنا شدید، اما باید بدانید که نوسانات بازار ارز، میزان تولید و نحوه توزیع میلگرد توسط کارخانه، هزینه حمل و نقل و… نیز از عوامل مؤثر بر قیمت محصولات فولادی هستند.

حالا اگر قصد خرید میلگرد ابرکوه را دارید و تلاش می‌کنید با مقایسه قیمت‌ میلگرد از برندهای مختلف، خریدی به صرفه داشته باشید، فقط کافیست به وب‌سایت آهن اسپات مراجعه کنید و با مشاهده لیست قیمت میلگرد ابرکوه و مقایسه آن با لیست یا نمودار قیمت میلگرد سایر برندها، تجربه خریدی لذت بخش و سودآور را برای خود رقم بزنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان فروش حوزه میلگرد و سایر محصولات فولادی، کافیست با شماره 02191005131 تماس بگیرید.