نحوه خرید و قیمت لوله پلیکا 12 در آهن اسپات

لوله پلیکا 12 جزو بزرگ‌ترین و قطورترین نمونه‌های لوله پلیکا است که در پروژه‌های سنگین و تخصصی‌تر به کار می‌رود. از این لوله‌ها، می‌توان برای اهداف مختلفی ازجمله تخلیه ضایعات و فاضلاب و همچنین هواکشی محیط‌های مختلف با استفاده از سیستم گرانشی استفاده نمود. قیمت لوله پلیکا 12 اینچ، نسبتاً مقرون‌به‌صرفه بوده و با ساختار سبک و قابلیت نصب آسانی که دارد، می‌تواند گزینه مناسب برای کاهش هزینه و افزایش سرعت در پروژه‌های مختلف باشد. این نوع لوله‌ها دارای ساختاری ایمن و غیر سمی هستند و بدون زنگ‌زدگی و تغییر تا سالیان سال دوام خود را حفظ می‌کنند.

انواع لوله پلیکا 12

نمونه‌های مختلفی از انواع لوله پلیکا 12 وجود دارند که از مواد باکیفیت و بادوام، برای جابه‌جایی مایعات و سیالات مختلف ساخته شده‌اند. در ادامه به معرفی برخی نمونه‌های لوله پلیکا 12، از نظر شدت جریان مواد عبوری و ضخامت دیواره، خواهیم پرداخت:

 • لوله پلیکا 12 معمولی

این نمونه دارای ساختاری سبک‌تر است و در صنایع مختلف کاربرد گسترده‌ای دارد. درواقع می‌توان گفت که قیمت لوله‌های پلیکا 12 اینچ، در نمونه‌های معمولی از سایر نمونه‌ها، ارزان‌تر است. میزان فشار در این لوله‌ها 4 بار می‌باشد و انتقال سیالات در آن با فشار کمتری نسبت به نمونه‌های مشابه انجام می‌شود؛ ازاین‌رو در پروژه‌های سبک‌تر از لوله پلیکا 12 معمولی استفاده می‌کنند.

 • لوله پلیکا 12 نیمه قوی

میزان فشار در لوله‎‌های پلیکا 12 اینچ نیمه قوی، 6 بار است و جریان را با فشار بیشتری نسبت به نمونه معمولی، انتقال می‌دهد. این لوله‌ها در پروژه‌هایی مانند انتقال فاضلاب و جریانات پرحجم کاربرد دارند.

 • لوله پلیکا 12 فشار قوی

این لوله‌ها با فشار 8 بار، دارای بیشترین توان برای انتقال حجمی واحد از سیالات هستند و به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین نمونه‌های لوله پلیکا محسوب می‌شوند. از این نمونه لوله پلیکا، برای پروژه‌های سخت و گسترده‌تر استفاده می‌شود و می‌توانید در پروژه‌های عظیم شهری و صنعتی، آن‌ها را مشاهده کنید.

بهترین نمونه لوله پلیکا 12

نمونه‌های مختلف لوله پلیکا دوازده، دارای کیفیت‌های متفاوتی هستند؛ ازاین‌رو بهتر است که دقت کافی را هنگام خرید آن به کار ببرید و آن را از مراجع معتبر و قابل‌اطمینان خریداری کنید. بدیهی است که در بازار کنونی و از میان تعداد زیادی از مراجع و فروشگاه‌ها، انتخاب و اعتماد کردن کمی سخت باشد. آهن اسپات برای حل این مشکل، راه‌حلی دارد و به منظور تسهیل خرید شما، اطلاعات مربوط به شرکت‌های ارائه دهنده و محصولات مختلف را به صورت یکجا در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا با مقایسه ویژگی نمونه‌های مختلف، مناسب‌ترین انتخاب را برای پروژه‌های خود داشته باشند. کافی است به بخش خرید لوله پلیکا مراجعه کنید. علاوه بر این در ادامه، می‌توانید تعدادی از بهترین ارائه‌دهندگان با بهترین قیمت لوله‌های پلیکا ۱۲ را مشاهده نمایید:

 • لوله پلیکا آبراهان
 • لوله پلیکا اینگل
 • لوله پلیکا داراکار
 • لوله پلیکا سمنان
 • لوله پلیکا کاسپین
 • لوله پلیکا گلپایگان
 • لوله پلیکا وینوپلاستیک
 • لوله پلیکا یزد پلیکا
 • لوله پلیکا یزد پلیمر

ویژگی های لوله پلیکا 12 اینچ

ضخامت لوله پلیکا 12 اینچ چیزی در حدود 8 تا 9 میلی‌متر است و دارای وزنی برابر با 65 کیلوگرم در هر شاخه می‌باشد. این نمونه دارای مقاومت مکانیکی بسیار بالا و مقاومت شیمیایی مطلوبی است. لوله پلیکا 12 را می‌توانید تا سالیان زیادی بدون تغییر در ساختار و با استحکام بالا در برابر فشار و ضربه، در پروژه‌های خود به کار ببرید.

نکته دیگری که درباره ویژگی لوله‌های پلیکا 12 می‌توان بیان نمود، این است که فرآیند ساخت این لوله‌ها باعث کاهش میزان هدر رفتن انرژی، نسبت به سایر نمونه‌ها می‌شود و این مورد، می‌تواند یکی از اقدامات مهم و کارآمد در جهت حمایت از محیط‌زیست و حفظ انرژی باشد. تمام این موارد لوله پلیکا را به انتخابی محبوب میان دوستداران طبیعت تبدیل می‌کنند.

لوله‌های پلیکا 12، دارای ساختار داخلی یکدست و صاف است، ازاین‌رو جریان آب به آسانی و با فشار موردنیاز از آن عبور می‌کند و بدین ترتیب، می‌تواند در افزایش سرعت جریان و صرفه‌جویی در زمان و انرژی تأثیر داشته باشد.

این لوله‌ها به سازوکارهای ویژه و دشواری برای نگهداری احتیاج ندارند و می‌توانند برای حداقل 50 سال، بدون تغییر در ساختار، دوام خود را حفظ کنند. همچنین نمونه‌های مختلف لوله پلیکا، ازجمله لوله پلیکا 12 اینچ، هیچ تغییری در کیفیت جریان آب ایجاد نمی‌کنند و این ویژگی آن‌ها را به انتخابی مطلوب برای انتقال جریان آب آشامیدنی تبدیل می‌کند.

کاربرد لوله پلیکا 12

لوله پلیکا یکی از کاربردی‌ترین نمونه انواع لوله است که به انتخابی مقرون‌به‌صرفه، با خصوصیات مناسب و مطلوب تبدیل شده است. این محصول به خصوص نیز به‌عنوان نمونه کاربردی از این لوله ها، شناخته می‌شود و در صنایع مختلف بسیار مفید است. از لوله‌های پلیکا 12 می‌توان برای آبیاری و آب‌رسانی در پروژه‌های مختلف کشاورزی، لوله‌کشی و…، استفاده کرد. این نمونه ها در پروژه‌های گسترده‌تر مانند تونل‌ها و پروژه‌های شهری استفاده می‌شوند، چراکه دارای ضخامت و وزن‌های بالاتری نسبت به سایر نمونه‌ها هستند. بااین‌حال کاربردهایی که در ادامه به بیان آن‌ها پرداختیم، از این نوع لوله انتظار می‌روند.

نمونه‌های فشار قوی لوله‌های پلیکا 12، انتخابی مناسب برای آبیاری‌های تحت فشار و جریان بالا هستند. از این لوله‌ها به طور گسترده در فرآیندهای کشاورزی استفاده می‌شود، چراکه این لوله‌ها می‌توانند امکان انجام آبیاری قطره‌ای، بارانی، تحت فشار و… را ایجاد کنند.

همچنین از این لوله پلیکا ، می‌توان برای تخلیه فاضلاب و پسماند به‌طور بهینه استفاده نمود، چراکه این لوله‌ها دارای ساختاری نسبتاً مقاوم و قطرهای بالایی هستند که امکان انتقال جریان و حجم‌های بالا را میسر می‌سازند. از این لوله‌ها در پروژه‌های ساختمانی برای هواکشی سرویس‌های بهداشتی و آبگیر در بام ساختمان استفاده می‌شوند و ساختار لازم برای ارائه کاربرد مطلوب در این پروژه‌ها را دارند.

لوله‌های پلیکا 12 را می‌توان علاوه بر لوله‌کشی‌های آبیاری و آب‌رسانی، در پروژه‌های برق‌کشی و مخابراتی نیز به کار برد. این لوله‌ها به دلیل ساختار ویژه و نارسانایی که دارند، می‌توانند از انتقال جریان برق جلوگیری کرده و ایمنی موردنیاز را در پروژه‌های برق‌کاری، تأمین کنند.

قیمت لوله پلیکا 12

به‌طورکلی لوله پلیکا به دلیل ساختار و مواد به‌کاررفته در آن و نیز سبک بودن، دارای قیمت خرید، هزینه حمل‌ونقل و هزینه نصب مقرون‌به‌صرفه تری نسبت به سایر نمونه‌ها است و بدین ترتیب می‌شود گفت استفاده از لوله پلیکا، می‌تواند هزینه‌های کلی پروژه موردنظر را تا حدود زیادی کاهش دهد.

قیمت لوله پلیکا ۱۲ تحت عوامل مختلفی ازجمله نوع، اندازه، شرکت ارائه‌دهنده و…، تعیین می‌شود؛ از این نمی‌توان قیمت واحدی برای نمونه‌های مختلف آن در نظر گرفت؛ اما برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت دقیق لوله پلیکا 12 اینچ؛ می‌توانید جدول‌های موجود در بخش مربوط به خرید لوله پلیکا را مشاهده نموده و یا ضمن تعیین ویژگی‌های متناسب با پروژه موردنظر، با مشاوران آهن اسپات تماس بگیرید.

لوله پلیکا 12 از کجا بخریم؟

نحوه عرضه و فروش لوله پلیکا 12 به صورت شاخه‌ای است که با طولی بین 6 تا 12 متر و در انواع معمولی، نیمه قوی و قوی ارائه می‌شوند و به عنوان نمونه ای مناسب برای نمونه‌ای مناسب برای تخلیه و انتقال فاضلاب و ضایعات در پروژه‌های صنعتی، مسکونی، تجاری و…، و بخش‌های مختلف صنایع کشاورزی، مخابرات، برق و…، مورد استفاده قرار می‌گیرند. توجه داشته باشید که زمان تحویل لوله پلیکا 12 خریداری‌شده، به محل ثبت سفارش شما بستگی دارد؛ بنابراین بهتر است که نزدیک‌ترین ارائه‌دهندگان لوله پلیکا را به محل انجام پروژه های خود، برای ثبت سفارش انتخاب کنید.

پیش‌ازاین بیان کردیم که کیفیت، نقش مهمی در نتایج پروژه‌های مختلف دارد؛ ازاین‌رو لازم است که خرید لوله پلیکا 12 را با از مراجع معتبر و قابل‌اطمینان انجام دهید. برای آشنایی با برندهای معتبر فروش لوله پلیکا و بررسی ویژگی آن‌ها و همچنین برای اطلاع از قیمت لوله پلیکا ۱۲، می‌توانید به بخش مربوط به خرید لوله پلیکا در آهن اسپات، مراجعه کنید.

در آهن اسپات همواره سعی می‌شود که بهترین برندهای و برترین کیفیت‌ها به کاربران ارائه شوند. نمونه‌های معرفی‌شده در آهن اسپات کاملاً مطابق با استانداردهای صنعتی هستند و می‌توان آن‌ها را با اطمینان در انواع پروژه‌های تجاری، مسکونی، صنعتی و…، به کار برد.

جمع‌بندی

در این مقاله سعی داشتیم به بررسی خصوصیات و ویژگی‌های لوله پلیکا 12 به‌عنوان نمونه‌ای از انواع لوله‌های پلیکا بپردازیم. در ابتدا به بررسی ویژگی‌ها، کاربرد و انواع نمونه‌های آن پرداختیم و در ادامه روش‌های خرید و قیمت لوله پلیکا 12 اینچ را مورد بررسی قرار دادیم. امیدواریم مطالب ذکرشده برای شما مفید بوده باشند. نهایتاً در صورت وجود هرگونه ابهام، می‌توانید سؤالات خود را در قسمت نظرات بیان کرده و یا با مشاوران آهن اسپات در تماس باشید.