قیمت نبشی ناب تبریز به دلیل محل قرارگیری این واحد تولیدی نسبت به بسیاری از کارخانه‌ها مناسب‌تر است. از سوی دیگر مواد اولیه‌ای که در این واحد به کار گرفته می‌شوند در اکثر موارد در داخل کشور تهیه می‌شوند. همین موضوع روی قیمت نبشی و ناودانی در ایران تأثیر گذاشته است.

مشخصات نبشی ناب تبریز

سطح مقطع

L شکل

ضخامت

2.5، 3، 4، 5، 6، 7، 8 و 10 میلی‌متر

طول شاخه

6 و 12 متر

ابعاد

25*25، 30*30، 40*40، 45*45، 50*50، 60*60، 70*70، 75*75، 80*80، 100*100

کارخانه تولیدکننده

کارخانه فولاد ناب تبریز

استاندارد نبشی ناب تبریز

در تولید این نوع از نبشی از استانداردهای بین المللی ASTM A36، استاندارد آلمان DIN EN10056 و دو استاندارد GOST 8240 و GOST 8510 روسیه استفاده می‌شود.

کاربرد نبشی ناب تبریز

نبشی‌های ساخته شده در کارخانه ناب تبریز، دارای کاربردهای زیادی در ساختمان هستند. از نکات مثبت این محصول سهولت در انجام کارهایی مانند برشکاری، سوراخکاری و خمکاری روی آن‌ها است.

  • ساخت قفسه‌های آهنی با استفاده از نبشی سوراخ‌کاری شده، برای قرار دادن کالا است.
  • نبشی که به‌صورت لقمه یا خرد شده، برشکاری شده ‌باشد در آسانسورسازی کاربرد دارد.
  • نبشی در اتصال پل‌ها به ستون‌ها، تیرآهن‌ها به بیم‌های باربر، وصل کردن ستون‌ها به صفحه‌های ستون در فنداسیون در ساختمان سازی و در صنعت کاربرد دارد.
  • نبشی در ساخت خرپاها و ستون نیز به کاربرده می‌شود.
  • در بعضی از موارد در هنگام ساخت سقف‌های کرومیت در قسمت بال بالایی از تیرچه‌های نبشی استفاده می‌کنند. همچنین در برخی اتصالات ساده مانند اتصال نبشی جان، اتصال با نبشی نشیمن، اتصال نبشی گیردار، اتصال نبشی نیم‌گیردار نیز از نبشی‌ها استفاده می‌شود.

نبشی‌های تولیدی کارخانه ناب تبریز

قیمت نبشی ناب تبریز

از قسمت‌های مهم، هنگام برآورد بودجه مورد نیاز برای هر ساختمان، قیمت نبشی مورد نیاز است. دلیل این کار، استفاده زیاد از آن در ساختمان، به خصوص در پروژه‌های بزرگ است. کوچکترین نوسان قیمت در محصولی مانند نبشی، می‌تواند اثر بزرگی بر روی قیمت تمام شده ساختمان داشته‌باشد. نبشی ساخته شده در کارخانه ناب تبریز، با دارا بودن کیفیت بالا دارای قیمت مناسبی نیز هست.

قیمت روز نبشی، مانند هر محصول دیگری در بازار آهن و فولاد دارای نوسان‌های قابل پیش‌بینی و غیرقابل پیش‌بینی است و عوامل مختلفی بر روی قیمت آن اثر دارند. با مراجعه به سایت آهن اسپات، می‌توانید آخرین قیمت‌ها و اطلاعات مربوط به نبشی ناب تبریز و حتی محل بارگیری این محصول را ببینید.

این سایت راهنمای کاملی در مورد محصولات موجود در بازار آهن و فولاد ایران است. در آهن اسپات، قیمت انواع نبشی با سایزهای مختلف، ساخت کارخانه‌های مختلف از جمله فولاد ناب تبریز، قابل دسترسی است.

روش محاسبه وزن نبشی

وزن نبشی بر حسب کیلوگرم بوده و برای محاسبه آن از فرمول زیر استفاده می‌شود:

ضخامت نبشی (متر) × طول (متر) × اندازه بال‌ها (متر) × ۷۸۵۰ × ۲ = وزن نبشی (کیلوگرم)

خرید نبشی ناب تبریز

برای خرید نبشی از کارخانه فولاد ناب تبریز، اولین قدم محاسبه میزان نبشی مورد نیاز برای ساختمان است. اگر از تعداد، سایز و یا نوع نبشی لازم اطلاعات کافی داشته باشید، خرید آسان‌تر می‌گردد. شما میتوانید با استفاده از سایت آهن اسپات و یا تماس با شماره 02191005131 نسبت به خرید اقدام نمایید.