به عنوان یک سرمایه‌گذار یا خریدار، شما می‌دانید که نوسانات روزانه قیمت تیرآهن ظفر بناب از اهمیت بسیاری برخوردارند. برای دستیابی به بهره‌وری بیشتر و کاهش ریسک، شما باید قبل از هر اقدامی لیست قیمت‌های تیرآهن بناب را به‌صورت روزانه چک کنید.
تیرآهن های ظفربناب در وزن و ضخامت‌های متفاوتی تولید می‌شوند.

مشخصات تیرآهن ظفر بناب

تیرآهن‌های ظفربناب در سایز، وزن و ضخامت‌های متفاوتی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. این پروفیل‌های فولادی مانند اکثر پروفیل‌ها، در شاخه‌های ۱۲ متری و سایزهای مختلف تولید می‌شوند. کارخانه ظفر بناب، این محصولات را با استاندارد IPE به بازار آهن عرضه می‌کند. محصولات تولید شده با این استاندارد، به عنوان تیرآهن بال نیم‌پهن موازی هم شناخته می‌شوند و به شکل حرف I انگلیسی هستند.

یکی از علت‌های اهمیت بررسی مشخصات فنی، سنجش کیفیت محصول است. در این تولیدی، بخش کنترل کیفی وجود دارد و مقاطع از جوانب مختلف،‌ تست می‌شوند. همین کیفیت بالا، اعتماد بسیاری از پیمانکاران را جلب کرده و از محصولات این شرکت برای پروژه‌هایشان استفاده می‌کنند.

با توجه به سایز و اندازه تیرآهن، کاربرد آن مشخص می‌شود. به عنوان مثال تیرآهن 14 و 16 بناب اغلب در ساخت سقف ساختمان‌، ساخت ستون‌ها و خرپا مورد استفاده قرار می‌گیرند و از تیرآهن 18 به دلیل مقاومت بالایی که در برابر تنش‌ها و نیروهای زیادی دارد، در اکثر ساختمان‌ها به عنوان ستون اصلی سازه استفاده می‌شود.

لازم به ذکر است که تیرآهن های 14، 16 و 18 ظفر بناب به دلیل کاربرد فراوانی که دارند از قیمت بالاتری نسبت به دیگر سایزها برخوردار می‌باشند.

وزن تیرآهن ظفر بناب

وزن تیرآهن از جمله موارد بسیار مهمی است که هنگام اجرای پروژه باید به آن توجه شود. اگر وزن سازه با تیرآهن‌ها سنگین شود ممکن است خسارات جبران ناپذیری به سازه وارد نماید و از حالت استاندارد خود خارج شود. به همین دلیل وزن تیرآهن، علاوه بر برند و کارخانه تولید کننده از فاکتورهای بسیار مهم هنگام خرید است. تیرآهن‌های کارخانه ظفر بناب، مطابق با استاندارد‌ها تولید شده و به اعداد موجود در جدول اشتال نزدیک است:

1. وزن تیرآهن 14 برابر است با 130 kg
2. وزن تیرآهن 16 برابر است با 170 kg
3. وزن تیرآهن 18 برابر است با 200 kg

از تیرآهن در صنایع مختلف مانند صنایع ساختمانی استفاده می‌شود.

کاربرد تیرآهن بناب در صنایع مختلف

  • ساختمان سازی
  • کشتی سازی
  • پتروشیمی

خرید تیرآهن بناب از کارخانه

شرکت فولاد ظفر بناب، تنها در شرایط خاصی محصولاتش را به صورت مستقیم عرضه می‌کند و معمولا عرضه عمومی و اینترنتی ندارد. برای خرید مستقیم از کارخانه، باید حجم زیادی از محصولات را سفارش بدهید و هزینه آن را پرداخت کنید. همچنین خودتان باید اقدامات لازم برای حمل محموله تا محل انبار یا پروژه را برعهده بگیرید.

استعلام قیمت تیرآهن ظفر بناب از آهن اسپات

برای انتخاب و خرید انواع تیرآهن باید به عوامل مختلفی توجه داشته باشید، قیمت تیرآهن ظفر بناب امروز بر اساس نوع، کیفیت، قطر، نرخ ارز و… تعیین می‌شود؛ بنابراین تغییر هر کدام از این عوامل منجر به نوسانات قیمت تیرآهن بناب می‌شود و نقش بزرگی در راستای سود و زیان مشتریان این محصول ایفا می‌کند.

مجموعه آهن اسپات با ارائه نرخ لحظه‌ای محصولات فولادی از جمله تیرآهن ظفر بناب، دغدغه های شما را در زمینه تغییرات لحظه ای قیمت‌ها به حداقل خواهد رساند. شما هم اکنون می‌توانید قیمت تیرآهن ۱۴بناب امروز را در وب سایت آهن اسپات مشاهده کنید.