بازار جهانی میلگرد طی سال‌های 2015-2020 رشد متوسطی را نشان داد. با نگاه به آینده، گروهی از محققان انتظار دارند که بازار طی سال‌های 2021-2026 حدود 5 درصد رشد کند و با در نظر گرفتن عدم قطعیت‌های COVID-19، به طور مداوم در حال ردیابی و ارزیابی تأثیر مستقیم و غیرمستقیم این همه‌گیری در بخش‌های مختلف استفاده نهایی هستند. این‌که بازار جهانی میلگرد در آینده چگونه خواهد بود برای پیش بینی قیمت میلگرد، موضوع بسیار مهمی است.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پیش بینی قیمت میلگرد در بازارآهن تا پایان این مقاله همراه آهن اسپات باشید. آهن اسپات به عنوان یکی از بزرگترین مراجع خرید و فروش و همچنین اطلاع‌رسانی در مورد آهن‌آلات آماده خدمت رسانی به شماست. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آینده بازار میلگرد در ادامه مقاله همراه ما باشید.

پیش بینی قیمت میلگرد

میلگرد فولادی یا فولاد آرماتور به مش یا میله‌ای فولادی اطلاق می‌شود که به عنوان یک وسیله کششی برای تقویت و حمایت از بتن و سایر سازه‌های بنایی استفاده می‌شود. معمولا با استفاده از فولاد کربنی، پارچه سیم جوشی، ورق فلز، اپوکسی، فولاد ضدزنگ و پلیمرهای گالوانیزه و تقویت شده با الیاف شیشه، آهن، منگنز، کربن، گوگرد و فسفر تولید می‌شود.

میلگردهای گرد، مربع تابیده، آجدار، کشیده و آجدار از جمله میلگردهای فولادی متداول هستند. آن‌ها به عنوان یک تقویت‌کننده برای پشتیبانی از طرح‌های سازه برای به حداقل رساندن ترک و تنش ناشی از دما و حمایت از سایر میله‌های فولادی برای توزیع برابر بار کلی استفاده می‌شوند. آن‌ها مزایای مختلفی مانند دوام بالا، استحکام کششی، مقاومت حرارتی و چکش خواری را ارائه می‌دهند.

رشد قابل ‌توجه صنعت ساخت‌و‌ساز در طول سال‌ها یکی از عوامل کلیدی ایجاد چشم انداز مثبت برای بازار است. علاوه بر این، توسعه زیرساختی گسترده، به ویژه در کشورهای در حال توسعه، رشد بازار را تحریک می‌کند. میلگردهای فولادی به طور گسترده در ساخت آسمان خراش‌های مدرن، جاده‌ها، بزرگراه‌ها، پل‌ها، تونل‌های فاضلاب، فرودگاه‌ها و استادیوم‌ها استفاده می‌شود.
در راستای این امر، نیازهای رو به رشد برای تقویت‌کننده فولاد تغییر شکل یافته به رشد بازار کمک می‌کند. به عنوان یک میله تقویت‌کننده پیش تنیده در فعالیت‌های ساختمانی برای حداقل لغزش و بهبود پیوند با تیرها و ستون‌های سیمانی استفاده می‌شود.

علاوه بر این، نوآوری‌های مختلف محصول، مانند توسعه فناوری ترمو مکانیکی که به بهبود کیفیت میلگردها کمک می‌کند، به عنوان سایر عوامل محرک رشد عمل می‌کنند. این به تولیدکنندگان محصول امکان می‌دهد تا انواعی با مقاومت کششی، شکل‌پذیری و مقاومت در برابر خوردگی بالاتر ایجاد کنند.
عوامل دیگر، از جمله صنعتی شدن سریع، همراه با تقاضای رو به رشد محصولات از بخش‌های غیر مسکونی، مانند نفت و گاز و تولید، پیش‌بینی می‌شود که بازار را بیشتر پیش ببرد.

 

پیش بینی قیمت میلگرد 2022 تا سال 2028

در مطالعه 2022 بازار میلگرد، چشم انداز صنعت از عوامل محرک به بازارهای بالادستی و وضعیت کلی بازار پوشش داده شده است. تجزیه و تحلیل عمیق از چشم انداز رشد کلی برای بازار جهانی و منطقه‌ای ارائه شده که بر اساس تجزیه و تحلیل عمیق بازیگران کلیدی صنعت، داده‌های اولیه و ثانویه بود.

میلگرد گالوانیزه تنها چهل برابر بیشتر از میلگرد سیاه در برابر خوردگی مقاوم است، اما آسیب رساندن به پوشش میلگرد گالوانیزه دشوارتر است. از این نظر ارزش بیشتری نسبت به میلگرد با روکش اپوکسی دارد. با این حال، حدود 40٪ گران‌تر از میلگرد با روکش اپوکسی است.

1. بازار جهانی میلگرد

با توجه به همه‌گیری COVID-19، اندازه بازار جهانی میلگرد در سال 2022 میلیون دلار تخمین زده می‌شود و پیش‌بینی می‌شود تا سال 2028 با یک CAGR چشم‌گیر در طول دوره بررسی، به اندازه مجدد میلیون دلاری تعدیل شده باشد.
با در نظر گرفتن کامل تغییرات اقتصادی ناشی از این بحران، فولاد تغییر شکل یافته که درصد از بازار جهانی میلگرد گالوانیزه را در سال 2021 به خود اختصاص می‌دهد، پیش بینی می‌شود تا سال 2028 میلیون دلار ارزش داشته باشد و در دوره پس از کووید-19 در یک CAGR باشکوه تجدید نظر شده رشد کند. در حالی که بخش زیرساخت به یک CAGR باشکوه در طول این دوره پیش‌بینی تغییر یافته است.

تولیدکنندگان کلیدی جهانی میلگرد گالوانیزه عبارتند از:

ArcelorMittal ، Hebei Iron and Steel ، Baowu Group ، Jiangsu Shagang ، Sabic Hadeed ، EVRAZ ، Nucor، Riva Group و Emirates Steel و …. در سال 2021، پنج کمپانی برتر جهانی تقریباً بیشترین درصد سهم را داشته‌اند.

2.  شرایط درآمد

از نظر تولید، این گزارش به بررسی ظرفیت میلگرد گالوانیزه، تولید، نرخ رشد، سهم بازار به تفکیک تولیدکنندگان و بر اساس منطقه (سطح منطقه و سطح کشور)، از سال 2017 تا 2022 و پیش بینی تا سال 2028 می‌پردازد. از نظر فروش، این گزارش بر فروش میلگرد گالوانیزه به تفکیک منطقه (سطح منطقه و کشور)، شرکت، نوع و کاربرد تمرکز دارد. از 2017 تا 2022 و پیش بینی تا 2028.

3. محدوده و بخش میلگرد جهانی

بازار میلگرد بر اساس نوع و کاربرد تقسیم‌بندی می‌شود. سهام‌داران و سایر شرکت‌کنندگان در بازار جهانی میلگرد می‌توانند با استفاده از گزارش به عنوان یک منبع قدرتمند، دست برتر را به دست آورند. پیش‌بینی می‌شود که بازار جهانی میلگرد در دوره پیش‌بینی، بین سال‌های 2022 تا 2028، با نرخ قابل‌توجهی افزایش یابد. در سال 2021، بازار با نرخ ثابتی در حال رشد است و با اتخاذ استراتژی‌های فزاینده توسط کارخانه‌های کلیدی، انتظار می‌رود بازار رشد کند. در افق پیش‌بینی شده افزایش یابد.

این مقاله علاوه بر این، به کسب‌وکارهای جدید کمک می‌کند تا ارزیابی مثبتی از طرح‌های کسب‌وکار خود انجام دهند، زیرا طیفی از موضوعاتی را پوشش می‌دهد که فعالان بازار باید از آن آگاه باشند تا رقابتی باقی بمانند.

گزارش بازار میلگرد، کمپانی‌های کلیدی مختلف در بازار را شناسایی می‌کند و استراتژی‌ها و همکاری‌های آن‌ها را برای مبارزه با رقابت روشن می‌کند. همچنین گزارش جامع تصویری دو بعدی از بازار ارائه می‌دهد. خواننده با آگاهی از درآمد جهانی تولیدکنندگان، قیمت جهانی تولیدکنندگان و میزان تولید تولیدکنندگان در دوره پیش‌بینی سال‌های 2022 تا 2028، می‌تواند ردپای تولیدکنندگان در صنعت میلگرد را شناسایی کند.

 

تحلیل رقابتی و پیش بینی قیمت میلگرد  

این مقاله علاوه بر ارائه یک نمای کلی از استراتژی‌های بازاریابی موفق، مشارکت‌های بازار و پیشرفت‌های اخیر شرکت‌های پیشرو، نمای کلی داشبورد از عملکرد گذشته و حال شرکت‌های پیشرو را ارائه می‌دهد. چندین روش و تجزیه و تحلیل در گزارش تحقیق برای ارائه اطلاعات عمیق و دقیق در مورد بازار میلگرد استفاده شده است. شرکت‌های جهانی پیشرو در حوزه بازار میلگرد عبارتند از:

 • ArcelorMittal
 • آهن و فولاد هبی
 • گروه Baowu
 • جیانگ سو شاگانگ
 • سابیک حدید
 • EVRAZ
 • Nucor
 • گروه ریوا
 • فولاد امارات
 • فولاد آسیا
 • فولاد قطر
 • Mechel
 • آهن و فولاد Jianlong
 • تاتا استیل
 • گروه NLMK
 • فولاد سلسا

پرونده بازار فعلی پتانسیل رشد بازار، فرصت‌ها، محرک‌ها، چالش‌های خاص صنعت و ریسک سهم بازار را همراه با نرخ رشد بازار جهانی میلگرد فرآهم می‌کند. این گزارش همچنین نوسانات پولی و مبادله‌ای، تجارت واردات و صادرات و بازار جهانی را پوشش می‌دهد.
تجزیه و تحلیل SWOT که توسط کارشناسان صنعت گردآوری شده است، نسبت تمرکز صنعت و آخرین پیشرفت‌ها برای سهم بازار جهانی میلگرد به صورت آماری در قالب جداول و شکل‌هایی شامل نمودارها و نمودارها برای درک آسان پوشش داده شده است.

عواملی که رشد بازار را تحت الشعاع قرار می‌دهند، بسیار مهم هستند؛ زیرا می‌توان آن‌ها را برای ابداع انحرافات مختلف برای دستیابی به فرصت‌های سودآور موجود در بازار در حال رشد درک کرد.
علاوه بر این، بینش‌هایی در مورد نظرات کارشناسان بازار برای درک بهتر بازار انجام شده است. این مقاله، وضعیت توسعه بازار و روند آینده بازار میلگرد و پیش بینی قیمت میلگرد در سراسر جهان را بررسی می‌کند. همچنین، بخش‌های بازار میلگرد گالوانیزه را بر اساس نوع و بر اساس برنامه‌های کاربردی تقسیم می‌کند تا به طور کامل و عمیق تحقیق کرده و مشخصات و چشم‌انداز بازار را آشکار کند.

تحلیل منطقه‌ای و پیش بینی قیمت میلگرد 

از نظر جغرافیایی، این گزارش به چندین منطقه کلیدی تقسیم شده است که فروش، درآمد، سهم بازار و نرخ رشد میلگرد گالوانیزه در این مناطق از سال 2015 تا 2027 را پوشش می‌دهد.

 1. آمریکای شمالی (ایالات متحده، کانادا و مکزیک)
 2. اروپا (آلمان، انگلستان، فرانسه، ایتالیا، روسیه و ترکیه و…)
 3. آسیا و اقیانوسیه (چین، ژاپن، کره، هند، استرالیا، اندونزی، تایلند، فیلیپین، مالزی و ویتنام)
 4. آمریکای جنوبی (برزیل، آرژانتین، کلمبیا و…)
 5. خاورمیانه و آفریقا (عربستان سعودی، امارات، مصر، نیجریه و آفریقای جنوبی)

استعلام قیمت لحظه‌ای و خرید میلگرد از آهن اسپات

در مطالعاتی که در سال 2022 میلادی در بازار میلگرد انجام شده، چشم اندازی از صنعت و همچنین عوامل محرک به بازارهای بالادستی و وضعیت کلی بازار صحبت شده است. تجزیه و تحلیل عمیق از چشم‌ انداز رشد کلی برای بازار جهانی و منطقه‌ای ارائه شده که بر اساس تجزیه و تحلیل عمیق پیشروان این صنعت، داده‌های اولیه و ثانویه بوده است و می‌توان پیش بینی قیمت میلگرد را به درستی انجام داد. در آهن اسپات با خرید و فروش بدون واسطه انواع آهن‌آلات و محصولات فولادی ساختمانی و صنعتی بهترین تجربه را برای خود رقم بزنید.